Apie Cluster

Skirtingų inžinerijos sričių profesionalus bendram tikslui sujungusi organizacija „Rocket Cluster“ įrodo, kad kartu galima nuveikti kur kas daugiau, o skirtingi požiūriai bei patirtys tampa stiprybe siekiant bendrų tikslų. Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Norvegijoje, JAV, Šveicarijoje ir Nyderlanduose veikiančių įmonių atstovai kasdien kuria ir išranda tai, kas keičia pasaulį bei įveikia šiuolaikinės inžinerijos iššūkius.

 

Aistra inovacijoms ir technologijoms sujungė skirtingas kompetencijas turinčius specialistus, todėl „Rocket Cluster“ nariai gali konsultuoti ir dirbti tiek su projektais, kurie yra susiję su įvairių prietaisų gamyba, inžineriniais projektavimais, tiek kur kas rečiau girdimomis sritimis, tokiomis kaip jūros dumblių auginimas ir jų perdirbimas.

 

„Rocket Cluster“ inžinieriai dirba su biotechnologijų, lazerių, šviesos, elektronikos, elektrotechnikos, šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo (ŠVOK), mechanikos, informacinių technologijų, daiktų interneto, statybos inžinerijos ir kitomis sritimis. Šios organizacijos tikslas – klientui suteikti kuo platesnį paslaugų spektrą bei efektyviausius sprendimus čia ir dabar.

UAB „Metal Production”

Adresas:Išradėjų g. 11A, Šiauliai 78149
Kontaktinis asmuoGediminas Tamošaitis

UAB „Santavilte“

Adresas:Europos pr. 121, LT-46339 Kaunas
Kontaktinis asmuoAndrius Čapas

UAB „Anaga“

Adresas:Kauno g. 36, LT-03202 Vilnius
Kontaktinis asmuoMindaugas Januškevičius

UAB „LZT“

Adresas:Išradėjų g. 11a, Šiauliai 79202, Lietuva
Kontaktinis asmuoĮkūrėjas ir savininkas: Lauras Zakarauskas

UAB „AKSONAS”

Adresas:Simno g. 35a, Kaunas
Kontaktinis asmuoVytautas Daniulaitis

UAB „TeleSoftas“

Adresas:K. Donelaičio g. 60, Kaunas
Kontaktinis asmuoAlgirdas Stonys

UAB „BE LIVE“

Adresas:Savanorių pr. 28, Vilnius
Kontaktinis asmuoDarius Kvedaras
* neasocijuotas narys