UAB „TeleSoftas“

UAB „TeleSoftas“

Adresas:K. Donelaičio g. 60, Kaunas
Kontaktinis asmuoAlgirdas Stonys

„TeleSoftas“ savininkas Algirdas Stonys

Viena žinomiausių išmaniųjų ir inovatyvių IT paslaugų įmonių Lietuvoje „TeleSoftas“ yra įsikūrusi Kaune ir teikia skaitmeninės transformacijos konsultacijų bei programinės įrangos inžinerinių sprendimų paslaugas klientams visame pasaulyje.

2004 metais įkurta įmonė šiandien didžiausią dalį savo paslaugų eksportuoja į Skandinavijos regioną, Jungtinę Karalystę, Vokietiją ir Šveicariją. Visame pasaulyje programinę įrangą kuriančios įmonės savininkas Algirdas Stonys, paklaustas apie tai, kokį laimėjimą „TeleSofto“ komanda gali išskirti kaip ryškiausia, sako, kad tai be abejonės yra „UCLPartners“ projektas, kuris šiais neužtikrintumo laikais padėjo ligoninių tinklams susitvarkyti su pacientų srautu ir įveikti iškilusius iššūkius.

„Mūsų pasididžiavimu taip pat yra ir maži projektai, tokie kaip „Lietaus vaikai“ – Mažeikių autizmo asociacijai neatlygintinai kurta paramos rinkimo platforma, kuri daro didžiulį poveikį žmonių gyvenimui ir žmogiškumui.

Be abejo, vienu didžiausių laimėjimu laikome ilgametę patirtį bei ryšį su savo klientais, su kuriais ne tik tapome technologiniais partneriais, bet ir užsitarnavome rekomendacijas, statančias tiltus naujoms partnerystėms“, – kalbėjo „TeleSoftas“ savininkas.

Naujausias technologijas kuriančiai įmonei siekti novatoriškų sprendimų bei kurti inovacijas yra kasdienybė, tad ir sulaukę pasiūlymo prisijungti prie kol kas dar naujo „Rocket Cluster“ projekto „TeleSoftas“ komanda  nedvejojo.\

„Prisijungėme prie „Rocket Cluster“ vizionierių ir novatorių komandos. Mes, kaip įmonė, kuri dirba su programinės įrangos kūrimu, matome daug galimybių kooperuotis su partneriais iš kitų rinkų ir taip ne tik klientams, bet ir pasauliui sukurti daug daugiau vertės bei prisidėti prie technologinės pažangos įvairiuose sektoriuose“, – pastebėjo A. Stonys.

Šiuo metu „TeleSoftas“ daugiausiai dėmesio skiria tarptautinei įmonės plėtrai bei nuolat ieško būdų, kaip pagerinti darbuotojų augimą bei laimės pojūtį. Nemažai savo laiko bei dėmesio rinkoje jau įsitvirtinę profesionalai skiria ir pagalbai startuoliams.

„Žengiame koja kojon su pasaulinėmis skaitmeninių transformacijų tendencijomis. Lietuvai labai padėjo tai, kad čia turime puikų interneto ryšį ir edukacinę sistemą.

Lietuvoje kuriamos daiktų interneto inovacijos ir dirbtinis intelektas yra pasaulio inovacijų epicentre. Tai tikrai leidžia optimistiškai galvoti, kad tapsime naujuoju Silicio slėniu“, – apie ateities inžineriją sakė „TeleSoftas“ savininkas.