UAB „AKSONAS”

UAB „AKSONAS”

Adresas:Simno g. 35a, Kaunas
Kontaktinis asmuoVytautas Daniulaitis

„Aksonas” direktorius Vytautas Daniulaitis

Didelė konkurencija ir rizikos kuriant naujus gaminius, kasdieniame darbe pritaikant inžinerijos inovacijas UAB „Aksonas“ profesionalams įrodė, kad nėra nieko neįmanomo. Kaip vieną didžiausių laimėjimų įmonės vadovas V. Daniulaitis įvardija daug įdomių projektų pažymėtą penkiolikos metų darbą.

UAB „Aksonas“ šiandien inžinerijos pasaulyje yra žinomas dėl savo vykdomos mokslinės–technologinės ir eksperimentinės plėtros, kurią galima taikyti įvairiausiose srityse – nuo žuvies auginimo iki farmacijos ir kt. Turbūt tiksliausia jų veiklą būtų apibūdinti kaip mokslinę, tiriamąją, nors šalia visada yra ir gana žemiškos su žemdirbyste ir ūkio darbais susijusios užduotys.

Daugiau nei trisdešimties metų patirtį turintys inžinieriai kuria įrangą pramonės įmonėms. Savo srities profesionalai gali pasigirti ir paslauga, kuri visus inžinerijos darbus sujungia ir klientui pateikia optimaliausią pasiūlymą.

„Mūsų siūlomų paslaugų ratas yra itin platus ir visada stengiamės įgyvendinti net ir nerealiausias iš pirmo žvilgsnio kliento idėjas. Tam reikia ne tik kūrybos, bet ir būti šiek tiek išprotėjusiu dėl inžinerijos, turėti polėkį. Kasdien eksperimentuojame, mėgaujamės savo darbu ir kuriame.

Mechanikos inžinerija yra archajiška sritis, kuri daug nesikeitė bei greičiausiai nesikeis ateityje. Žinoma, jos visada kaip reikėjo, taip ir reikės, kaip ir elektronikai reikia mechanikos, taip ir mechanikai reikia elektronikos“, – sako V. Daniulaitis bei priduria, kad dirbant inžinerijos srityje kūryba yra neišvengiama darbo dalis, o save su kolegomis vadinama mechanikos kūrybininkais.

UAB „Aksonas“ vadovas įsitikinęs, kad „Rocket Cluster“ – tai inžinerijos ateitis, kuri leidžia tobulėti sutelkiant skirtingas įmonių stiprybes bei kuriant bendrus projektus. „Skirtingo profilio įmonės kartais greičiau išsprendžia klausimus. Taip bendradarbiaudami galime vienas kitą papildyti bei rasti klientui geriausius sprendimus“, – sakė V. Daniulaitis.