UAB „Metal Production”

UAB „Metal Production”

Adresas:Išradėjų g. 11A, Šiauliai 78149
Kontaktinis asmuoGediminas Tamošaitis

„Rocket Cluster“ vadovas Gediminas Tamošaitis organizacijoje atstovauja savo vadovaujamą įmonę „Metal Prodution“.

Šiauliuose įsikūrusi įmonė jau dešimtmetį užsiima inžinerijos ir tarpininkavimo paslaugomis Baltijos ir Skandinavijos regionuose. Per šį laiką UAB „Metal Production“ įrodė, kad prireikus gali susidoroti su pačiais įvairiausiais inžinerijos iššūkiais. Profesionalių inžinierių komandai teko pristatyti jūros dumblių smulkintuvą į Azorų salas, sukonstruoti katamaraną, kuris tilptų į vieną jūrinį konteinerį, suprojektuoti mikrodumblių auginimo reaktorių, kuris yra skirtas auginti mikrodumblius pramoniniu būdu ir dideliais kiekiais, atlikti inžinerinę ir užsakomąją išmetamųjų dujų katilo gamybą, suprojektuoti nestandartinį LED apšvietimo sprendimą tuneliams ir įgyvendinti daugelį kitų projektų.

G. Tamošaičio pasiteiravus, kokias esmines įmonės veiklos sritis jis išskirtų, UAB „Metal Production“ vadovas paminėjo darbo su mokslo institucijomis svarbą. „Mūsų tikslas, kurį galima paminėti kaip esminį, yra bendrų ir aukštą pridėtinę vertę turinčių produktų su mokslo ir technologijų institucijomis kūrimas.

Ne ką mažiau svarbu yra bendradarbiauti su startuoliais, padėti jiems įgyvendinant idėjas ir pritraukiant investicijas. Nors esame inžinerijos įmonė, didelį dėmesį skiriame ir klimato kaitos problemai bei CO2 kiekio mažinimui. Tuo galima įsitikinti ir matant mūsų jau įgyvendintus projektus. Kurdami stengiamės suderinti produktyvumą, kliento poreikius ir padėti gamtai”, – pasakojo G. Tamošaitis.

Vis dėlto inžinerijos ateitį įmonės vadovas mato akvakultūros, žaliosios energetikos, daiktų interneto ir biotechnologijų srityse. Žinios ir patirtis šiose srityse, anot jo, leis sukurti ir išgauti naujai atrastus išteklius iš atsinaujinančių bei aplinkai draugiškų šaltinių.

„Remiantis paskutiniais duomenimis, artimiausiu metu žmonių populiacija padidės dar vienu milijardu, tačiau turime atkreipti dėmesį, kad nors ir didės gyventojų skaičius, su juo kartu neaugs žemės plotai, vandens kiekis ar kiti ištekliai. Tai rodo, kad į tvaresnius sprendimus turime atkreipti dėmesį jau dabar“, – pažymi G. Tamošaitis.

Savo tvarias idėjas UAB „Metal Prodution“ praktikoje pritaiko ir kurdama organizaciją „Rocket Cluster“, kuri sujungia skirtingų inžinerijos sričių profesionalų turimus resursus ir padeda didinti konkurencingumą tarptautinėje rinkoje. Tai – pasaulinėje rinkoje jau pasiteisinęs inžinerijos kelias, kuris profesionalams leidžia tobulėti, o klientui suteikia geriausią produktą bei paslaugą.

ĮMONĖS Paslaugos

Konsultavimas įvairiais inžinerijos bei kapitalo pritraukimo klausimais

SCADA programavimas

Šiuolaikinių greitaeigių duomenų perdavimo sistemų projektavimas ir diegimas