UAB „Anaga“

UAB „Anaga“

Adresas:Kauno g. 36, LT-03202 Vilnius
Kontaktinis asmuoMindaugas Januškevičius

„Anaga“ direktorius Mindaugas Januškevičius

„Rocket Cluster“ įmonių komandą papildę UAB „Anaga“ inžinieriai yra šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo (ŠVOK) sistemų projektavimo, montavimo, aptarnavimo ir remonto profesionalai. Kalbėdamas apie savo įmonę M. Januškevičius sako, kad nuo 2007 metų veikianti įmonė išgyveno ne vieną krizę, o sunkūs laikotarpiai tik dar labiau sustiprina.

„Savo veiklą pradėjome dar prieš ekonominę krizę ir išgyvenome ne vieną sunkų laikotarpį, o didžiausia stiprybe tapo didelis pasitikinčių klientų ratas, kuriam priklauso stambiausios Lietuvos įmonės, prekybos centrai, bankai, telekomunikacijos bendrovės.

Pradėję nuo prekybos orientavomės į aukštesnio lygio prekės ženklus. Tai kokybiški prietaisai, kurie gali garantuoti kokybę. Vėliau prie prekybos prisidėjo ir montavimo darbai, o šiandien atliekame kondicionavimo, vėdinimo, šildymo sistemų pardavimą ir įrengimą“, – pasakojo taip pat ir buitine technika ir santechnika prekiaujančios įmonės UAB „Anaga“ vadovas.

Jau 14 metų ŠVOK sistemas projektuojantys inžinerijos specialistai sako, kad nors matė ne vieną rinkos lūžį, svarbiausia yra tai, kad inžinerija visame pasaulyje nenustoja tobulėti, o naujovės prigyja taip greitai, jog neretai to ir nepastebime.

„Tai labai greitai tobulėjanti sritis, todėl kai prieš penkerius metus klientams sakydavau, kad ateitis yra elektriniai prietaisai, sistemos „oras-vanduo“, saulės baterijos, dažnas netikėjo. Dabar tai yra mūsų kasdienybė. Galvoti ekologiškiau ir ieškoti aplinkai draugiškų sprendimų tapo natūralu. Galime tik numanyti, kokių inovacijų liudininkais tapsime dar po penkerių metų“, – svarstė M.Januškevičius.