UAB „BE LIVE“

UAB „BE LIVE“

Adresas:Savanorių pr. 28, Vilnius
Kontaktinis asmuoDarius Kvedaras
* neasocijuotas narys

„Be Live“ vadovas Darius Kvedaras

Jau ne vienerius metus veikianti pažangi statybų inžinerijos profesionalų komanda „Be Live“ ne kartą įrodė, kad inovacijos yra jų varomoji jėga. Kompleksiškus ir holistiniais metodais paremtus projektus kuriantys vilniečiai inžinerijos asai gali pasigirti ne vienu puikiai įvertintu projektu Šiaurės Europoje ir Baltijos regione.

Paklaustas apie įmonės komandos laimėjimus „Be Live“ generalinis direktorius Darius Kvedaras vardija tokius ambicingus projektus kaip Kaune veikianti „Continental“ gamykla, Kauno LEZ, gamykla „Dovista“ ir kt. Įmonė taip pat sėkmingai suprojektavo „IKEA“ prekybos centrus Lietuvoje ir Latvijoje. „Tarptautiniai klientai kėlė aukščiausius kokybės, skaitmenizavimo ir tvarumo reikalavimus“, – pasakodamas apie daug dėmesio sulaukusius savo įmonės darbus užsimena vadovas.

Ši profesionalų komanda „Rocket Cluster“ įmonių būrį neabejotinai papildo savo žiniomis apie skaitmeninį projektavimą, projektų ir statybų valdymą, teritorijų bei projektų planavimą, aplinkosaugą, pastatų tvarumą ir kt.

„Europa ir pasaulis juda link tvarumo ir skaitmenizacijos, o Lietuva žengia koja kojon. Tikrai nesame paskutinėje eilėje. „Rocket Cluster“ yra aktyvi platforma įmonės plėtrai. Šios komandos nariai yra patyrusios ir inovatyvios įmonės, kurios nekonkuruoja, o papildo viena kitą veiklomis.

Bendromis narių jungtinėmis kompetencijomis galima suteikti klientui jo projektų įgyvendinimą nuo idėjos iki rakto ne tik projektuojant, bet ir pagaminant ir pastatant“, – pastebėjo D. Kvedaras bei pridūrė, kad ir dabar „Be Live“ dirba siekiant užtikrinti kokybišką paslaugų teikimą per visą projekto ciklą nuo idėjos iki rakto.