UAB „LZT“

UAB „LZT“

Adresas:Išradėjų g. 11a, Šiauliai 79202, Lietuva
Kontaktinis asmuoĮkūrėjas ir savininkas: Lauras Zakarauskas

LZT group įkūrėjas ir savininkas Lauras Zakarauskas

Įmones UAB LZT, „Vandenvala“, „Medtopas“ bei padalinį Latvijoje valdanti įmonių grupė LZT group, yra lyderis nuotekų valymo įrenginių, inžinerinių tinklų statybos ir specializuotos užsakomosios gamybos srityse. Ši inžinerijos profesionalų komanda gamina užsakomuosius nestandartinius gaminius iš termoplastiko, plieno ir nerūdijančio plieno.

„Dažniausiai mūsų klientais tampa įmonės, turinčios savo technologijas, kurios kitaip vadinamos „know-how“, bet neturinčios savo gamybos. Dažniausiai klientai kreipiasi dėl nuotekų valyklų, biodujų jėgainių, chemikalų laikymo ir dozavimo ar žuvininkystės klausimų“, – paaiškina  įmonių grupės įkūrėjas Lauras Zakarauskas.

Šiauliuose įsikūrusi įmonė įgyvendina įnžinerijos projektus Vakarų Europos šalyse bei turi nuolatinių klientų ratą Norvegijoje, Danijoje, Švedijoje, Suomijoje, Airijoje, Vokietijoje, Didžiojoje Britanijoje bei Fararų salose.

Ši „Rocket Cluster“ narė išsiskiria savo požiūriu į draugiškus aplinkai sprendimus. LZT group dirbantys profesionalai nuolat ieško sprendimų, kurie ne tik padėtų įveikti ekologijos problemas, tačiau ir taptų inovacija inžinerijos srityje.

Šiuo metu LZT group tikslas – 30 proc. padidinti gamybos pajėgumus bei dar labiau išplėsti savo klientų ratą išnaudojant visą įmonių grupės potencialą ir naujas gamybos patalpas.

„Taip galėsime išnaudoti dar daugiau savo galimybių ir plėstis į naujas rinkas. Kartu naujos galimybės atsiras su „Rocket Cluster“. Tokie projektai įmonėms leidžia lengviau pasiekti savo užsibrėžtus tikslus.

Stiprioji „Rocket Cluster“ pusė – bendras skirtingų gebėjimų įmonių darbas, papildant vieniems kitus savo stipriausiomis savybėmis. Taip klientas gauna kompleksišką projekto sprendimą“, – pabrėžė L. Zakarauskas.